Şen Oto Direksiyon Servisi siz değerli müşterilerimizin tamir ve bakım ihtiyaçlarını karşılamaya
çalışmaktadır. 20 yılın üzerindeki tecrübe ve deneyimimizle Hidrolik Direksiyon, Hidrolik Pompa ,Elektrikli Direksiyon,Elektromekanik Direksiyon ve Elektrohidrolik pompa tamir ve bakım alanlarında yoğun olarak çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Bu alanda yılların verdiği tecrübe ile piyasaya yenilikçi ve çözümleyici ürünler sunmaktayız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak akıllı çözümlerle maliyeti aşağıya indirerek müşterilerimizin kaliteye daha ucuza sahip olmalarını sağlıyoruz.

Şen Oto Hidrolik Direksiyon Tamir ve Bakım Servisi olarak, her marka-model otomobil için, direksiyon kutusu ve pompa tamirini Avrupa standartlarında, kaliteden ödün vermeden ve uygun fiyat avantajlarıyla gerçekleştirerek siz müşterilerimizin aradıklarından da iyisini sunmaktayız.

 

TAMİR ATÖLYEMİZDEN GÖRÜNTÜLER;

 

Hizmet:

Emeğin maddeye şekil verişi müşteri tercihini güvene, müşteri güvenini kaliteli işçilikle 12+1 YIL garanti altına alıyoruz.

Güven:

Firmamız hidrolik direksiyonlarda meydana gelen yağ kaçırma, kaza sonucu eğilme ve teknik arızalarda çözüm bulabilmektedir.

Teknik Süreç:

Hidrolik direksiyon revizyon (tamir) süreci, revizyon edilmek üzere firmamıza geldiğinde ilk aşama olarak TEST cihazına bağlanır, arıza tespiti yapılır. Gerekli operasyonlardan geçtikten sonra montaj işlemi tamamlanır ve tekrar TEST cihazına bağlanır. Sonuç olumlu ise müşterimize teslim edilir.

Garanti:

Firmamız hidrolik direksiyon revizyon işlemini her türlü marka ve model için 12+1 yıl garantili yapmaktadır. Garantimiz yapılan işin dışındaki hasarlardan mesul değildir.